Szkoła pływania FalaDla dzieci z Ukrainy
Kurs pływania  dla niemowląt

• Przyjmujemy zapisy na bezpłatny kurs nauki pływania dla niemowląt, dzieci i młodzieży z Ukrainy, które zmuszone były opuścić swoje dotychczasowe miejsce zamieszkania.

Zajęcia będą prowadzone w języku ukraińskim przez instruktorów pochodzenia ukraińskiego, którzy od kilku lat pracują w naszej szkole.

Każde dziecko otrzyma wyprawkę na basen zawierającą plecak, strój kąpielowy, klapki, ręcznik oraz czepek.

Dla niemowląt i małych dzieci, a także ich mam również przygotowaliśmy niezbędne akcesoria na basen.

Kurs będzie trwał w okresie 01.04 - 30.06.2022 roku. Zajęcia będą odbywały się w Fitness Academy Rogowska przy ul. Rogowskiej 52A we Wrocławiu (dawne Centrum Basenowo - Sportowe Redeco) jeden raz w tygodniu w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki i piątki w godz. 11:00 – 12:00

Na podstawie otrzymanych zgłoszeń utworzymy odpowiednie grupy wiekowe, zakupimy odpowiednich rozmiarów stroje kąpielowe i obuwie basenowe oraz utworzymy grafik zajęć.

Wszyscy zainteresowani otrzymają informację w drugiej połowie marca o terminach zajęć.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o telefon na nr 508 315 272 od PN do PT w godz. 10:00 – 18:00 lub pisać na adres rogowska@szkolaplywaniafala.pl

Prosimy wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy.

• Відкрито запис на безплатні курси плавання для немовлят, дітей і молоді з України які вимушені були покинути попереднє місце проживання.

Заняття будуть проводитись на українській мові інструктором який походить з України і кілька років працює в нашій школі.

Кожна дитина отримає необхідне спорядження для басейну: рюкзак, плавки/костюм, капці, рушник і шапочка.

Для немовлят, маленьких дітей і їх мам ми також приготували необхідні речі для басейну.

Курс буде відбуватись з 01.04 по 30.06.2022 року. Заняття будуть проходити в Fitness Academy Rogowska по вул. Rogowskа 52A (колишній центр басейну і спорту Redeco) один раз на тиждень в понеділок, вівторок, середу, четвер, п’ятницю від 11:00 до 12:00

На підставі отриманих заяв будуть створені відповідні вікові групи, придбаємо відповідного розміру спорядження, взуття і створимо графік занять.

Всі хто зацікавлений отримає інформацію щодо терміну занять в другій половині березня.

В випадку питань прохання телефонувати за номером 508 315 272 від пон. до пт. в год. 10:00-18:00, або писати на адрес rogowska@szkolaplywaniafala.pl

Просимо заповнити і вислати заявку.

Zgłoszenie dla dzieci od 4 lat. Dzieci same wchodzą do wody / Заявка для дітей від 4 років. Заняття для дітей без участі батьків:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych osoby zgłaszającej oraz uczestnika zajęć nauki pływania w celach związanych z realizacją niniejszego zgłoszenia zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Виражаю згоду на оброблення моїх особистих даних зазначених в моїй заяві для потреб необхідних для реалізації процесу рекрутації, згідно з Розпорядженням Європейського Парламенту і Ради (UE) 2016/679 з дня 27 квітня 2016 року а також уставою з дня 10 травня 2018 року про охорону особистих даних (Dz.U.2018 поз. 1000) а також згідно з додатком інформаційним прикріпленим до моєї згоди.

Zgłoszenie dla niemowląt i dzieci do 4 lat. Rodzic (opiekun) razem z dzieckiem wchodzi do wody / Заявка для дітей до 4 років. Один з батьків/опікун разом з дитиною входять на басейн: